Kişiye özel perde seçenekleri, ev, ofis gibi birçok alanın güneşten korunmasını sağlayarak gün ışığının mekânlara dengeli olarak dağılmasını sağlamaktadır. Kişiye özel olarak üretilen ürünler kullanıcıların talep ve isteklerine göre satışa sunulur. Evlerin en önemli dekorasyon eşyalarından biri olan perde kullanılan hava estetiklik katar. Bu yüzden perde tercihi büyük öneme sahiptir. Bu açıdan kişiye özel olarak üretilen perdeler ile benzersiz eşyalara sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz ölçüde satın alabileceğiniz perdeler evinizde zevkinize göre dekorasyon yapmanızı sağlamaktadır. Ekstra sıkı dokuma kumaşından üretilen perdeler, güneş ışığı ve sokak lambası yansımasını engellemektedir. Perdelerin güçlü ve kalın dokusu sayesinde genellikle yatak odası ve çocuk odası gibi alanlarda tercih edilmektedir. Evinizde eşsiz perdelere sahip olmak istiyorsanız özel üretim perdeleri inceleyebilirsiniz.

Kişiye Özel Perde Modelleri

Özel olarak üretilen kişiye özel perde modelleri, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Tül perdeler genellikle beyaz tonlarında üretilmektedir. Kullanılan alana dekoratif bir görüntü katmak için kullanılan perdeler farklı modellerde üretilmiştir. Salon, mutfak, yatak odası, oturma odası ve çocuk odası gibi birçok alanda kullanılan perdeler özel olarak dikilmektedir. Sizlerin taleplerine göre özel olarak üretilen perde modelleri, evinize uygun, tercih ettiniz boyutta ve modelde üretilmektedir. Yaşam alanlarında güneş ışığı açısından etkili bir kontrol deneyimi sunmaktadır. Kötü ışıkların gelmesini engelleyen yapısı ile sizin rahatsız olmanızı engellemektedir. Evinize özel satın alabilirsiniz. Evinde modern ve benzersiz perde kullanmak isteyenler özel perde konforunu tercih etmektedir. Özel perde modelleri, hem dekorasyon hem de konforun bir parçasını oluşturmaktadır. Şık ve benzersiz perdeler, mekânların atmosferine yenilikçi bir hava kazandırmaktadır. Ayrıca modern mekânlarında kilit unsurunu oluşturmaktadır. Klasik perde modellerinden sıkıldıysanız, özel perde seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Özel tasarım perdeler, benzersizliği ve işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır.

Kişiye Özel Perde Özellikleri ve Fiyatları

Benzersiz ürünlerden biri olan kişiye özel perde ürünleri, yalnız yatak odası değil, salon, oturma odası gibi alanlarda eşsiz bir eşya olarak kullanıcılara sunulmuştur. Aynı zamanda güneş ışınlarının mobilyalara zarar vermesini engelleyen özel perdeler kullanıldığı ortamın atmosferini büyük ölçüde değiştirmektedir. Eviniz için özel perde satın almayı düşünüyorsanız, en iyi perde seçeneklerini firmamızda bulabilirsiniz. Her modelde ve özellikte kişiye özel olarak üretilen perdeler ile mekânlara şık bir hava katabilirsiniz. Bu yüzden firmamızdan satın aldığınız perdelerle uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kişiye özel olarak üretilen perde fiyatları m2 olarak değişiklik göstermektedir. Mat veya polyester, stor veya zebra perdelerin fiyatları m2 olarak belirlenmektedir. Ayrıca bu fiyatlara perdenin maliyeti de eklenmektedir. Bunların dışında baskılı perdelerin kumaşı diğer perdelere göre farklıdır. Bu nedenle baskılı perdelerde fiyat farkı bulunmaktadır. Mekânlarınız için perde arayışındaysanız, size özel üretilen perdeleri inceleyebilirsiniz. Benzersiz perdelere sahip olmak istiyorsanız firmamızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.