Nakışlı özel kumaşlar evinizi yeniden dekore etmek istediğinizde ya da sizi daha canlı gösteren kıyafetler giymek istediğinizde tercih edeceğiniz kumaş tipidir. En çok vakit geçirdiğimiz yer olan evimiz bizim için çok önemlidir. Kendimizi en özel ve en rahat hissettiğimiz yer evimizdir. Dolayısıyla evimiz bizi yansıtsın isteriz. Bazen küçük parçalar bambaşka havalar katabilir evimize. Koltuklarınızı renklendirmek ve kendi tarzınızı ortaya koyabilmek için nakışlı kumaşlar seçebilirsiniz. Kırlent, kolduk hatta halılarda bile bu tarz kumaşlar seçerek daha sıcak ve canlı bir ortam oluşmasını sağlayabilirsiniz. Evinize gelen misafirlerinde bu sıcacık ve canlı ortamı fark etmesi uzun sürmeyecektir. Çeşitli renklerde ve desenlerde olan bu özel kumaşları siz de çok seveceksiniz.

Nakışlı Özel Kumaşlar ile Yenilik Vakti

Evinizi yeniden dekore ettiğinize göre gardolabınızı yenilemenin vakti geldi demektir. Yaz geliyor ve bu yaz içinizi kıpır kıpır yapan kumaşlara dolabınızda yer açmanız gerekecek. Nakışlı özel kumaşlar modası hiç geçmeyen bir tarz yakalamanıza olanak sağlamaktadır. Şorlar, bluzlar, etekler, elbiseler ve daha birçok kıyafette nakışlı kumaşları tercih etmeniz doğru olacaktır. Düz ve sade renkler bazen oldukça sıradan gözükmenize neden olabilmektedir. Düz ve sade bir bluzun altına giyeceğiniz desenli ve nakışlı bir kumaştan yapılan etek sizi daha dikkat çekici hale getirecektir. Giydiğimiz kıyafetlerin bolca iltifat almasını isteriz. Siz de bu tarz kumaşlarla kombin yaparak kıyafetlerinize bolca iltifat alabilirsiniz. Çünkü bir kıyafeti özel yapan şey iyi bir kumaştır. Dikilecek olan kıyafete ve modele göre seçilen kumaşlar o kıyafetin üstünüzde nasıl duracağını büyük ölçüde etkileyecektir. Eğer siz de bir ortama girdiğiniz zaman sizi yansıtan bir kıyafetle dikkat çekmek istiyorsanız bu tarz kumaşlara dolabınızda yer açmanızı tavsiye ediyoruz.

Nakışlı Özel Kumaşlar ile Tarzınızı Açığa Çıkartın

Koltuklarınıza, kırlentlerinize ve kıyafetlerinize yeni bir tarz kazandırdığınıza göre bu özel kumaşlarla yapabileceğiniz şeyler bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Nakışlı özel kumaşlar sayesinde farklı aksesuarlar oluşturabilirsiniz. Yatak odalarının vazgeçilmezi olan gece lambalarınızı da farklı bir tarz kazandırarak bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Nakışlı, desenli ve renkli kumaşların kullanım alanları oldukça geniştir. Artık kumaştan yapılan tablolar bulunmaktadır. Bu tabloları nakışlı ve renkli kumaşlardan yapılarak daha güzel bir görüntü oluşturulabilir. Hem bu tabloları kendiniz hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız tabloları evinizin istediği yerine asarak kendi tarzını evinizin duvarlarına yansıtabilirsiniz. Bu özel kumaşları çok seveceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Eğer bu kumaşları fazla kullanırsanız gözlerinizi yorabilir. İyi bir görünüm elde edebilmek için doğru oranda kullanımı gerekmektedir. Göz yormaması için sade ve düz kumaşlarla kombinleyebilirsiniz. Düz renkli sade bir koltuğun yanına nakışlı kumaşlı bir kırlent kullanabilirsiniz ya da duvarınıza bu özel kumaşlardan yapılan tablolar kullanarak göz yormayan farklı bir görüntü kullanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi kumaşlarla yapabileceğinizin sınırı bulunmamaktadır.