Stor Perde, günlük hayatta birçok insan tarafından ev ve iş yerlerinde kullanılan kullanışlı ürünlerden biridir. Kullanıcıların alanlarını korumak için tercih ettikleri bu ürünler, kullanışlı ve pratik kullanımı ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. İşlevsel olan bu perdeler insanların hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Ev ve işyerleri gibi özel alanlarda genellikle tercihe dilen ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca özel alanların saklanmasını sağlayarak mahremiyeti korumaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte stor perdeler en dikkat çeken ürünlerdir. Pamuk, keten ve polyester gibi malzemelerden üretilen stor perde modelleri, pratik ve kullanışlı tasarıma sahiptir. Ayrıca yemek ve yağ dokularını hapsetme özelliğine sahip perde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bununla birlikte, gri, ekru, çift mekanizmaya sahip, tül ve kalın kumaşlı perdeler kullanıcılar tarafından talep görmektedir. Bu ürünler arasından evinize ve iş yerinize uygun olan perde ürünlerini inceleyebilirsiniz. En, boy ve genişlik açısından tercih edebileceğiniz perdeler farklı desen ve renklerde üretilmiştir.

Stor Perde Modelleri

Boyut, tasarım, ölçü ve renk açısından farklı modellerde üretilen ürünler, yaşam alanlarında kolayca kullanılabilecek ürünlerdir. Kullanacağınız alanın en ve genişliğine uygun olarak stor perde ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler birinci sınıf polyester malzemelerden üretilen ürünlerdir. Üretiminde alüminyum kasa kullanılan perdeler duvar aparatı ile birlikte gönderilerek, genişlik ve boyut olarak kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Salon, mutfak ve işyerlerinde tercih edilen ürünler sade ve şık tasarımlardan hoşlanan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Genellikle en çok tercih edilen zebra desenli perdedir. Şerit tasarımına sahip olan model hem güneşlik hem de tül perde işlevi görmektedir. Ev ve iş yerlerinde kullanılabilecek perdelerin kumaşları ışık geçirmemektedir. Renk, desen ve kumaş olarak farklı özelliklerde perde üretilmektedir. Bu ürünler kumaş özelliği gereği, gece, gündüz farklı tonlarda görünmektedir. Bu perde modellerini tercih ederek evlerinizde modern alanlara sahip olabilirsiniz.

Stor Perde Özellikleri ve Fiyatları

Modern perdelerden biri olan stor perde, kullanışlı tasarımı ile kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Diğer perdelerden farklı olarak üretilen ve aşağı yukarı kapanabilme özelliğine sahip olan perde modeli oldukça talep gören bir üründür. Bu ürünler dışarıdan gelen ışıkları hapsederek zararlı ışınlardan korunmayı sağlamaktadır. Ayrıca kolay sökülüp takılabildiği için pratik bir şekilde temizlenir. Birbirinden farklı perdelerin, ışık geçirmeyen, zebra veya bulut desen seçenekleri bunmaktadır. Stor perdeler kumaş ve perdenin mekanizma özelliği ve aparatlarına göre fiyatları da değişiklik göstermektedir. En yeni perde modellerini tercih ederek alanlarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Perde fiyatları m2 olarak belirlenmektedir. Ayrıca perdelerin metrekare fiyatı kumaş özelliğine göre de değişiklik göstermektedir. Perde ürünleri kaç metre kesilirse kesilsin m2 olarak hesaplanmaktadır. Kullanacağınız alana, bütçenize ve zevkinize göre perdeleri tercih ederek mekânlarınıza modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu sayede estetik ve şık mekânlara sahip olabilirsiniz.