Ahşap Jaluzi, günlük hayatta hijyen ve konfor açısından uzun yıllardır kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Günümüzde birçok alanda kullanılan jaluziler mekânlarda boy göstermektedir. Pratik ve işlevsel özellikleri ile birlikte dekoratif açıdan da evlere şıklık katan ürünler şık dekorasyonun kapısını aralamaktadır. Ayrıca ışığı yönetme konusunda son derece etkili olan ürünler, birçok alanda tercih edilmektedir. Kolay kullanımı ve temizlenebilirliği açısından yatak odası ve mutfak perdesi olarak da kullanılmaktadır. Ahşap görünümlü jaluziler kullanılacak mekâna uygun olarak farklı model ve boyut seçenekleri ile tercih edilmektedir. Kullanılan alanlarda dekorasyon perde konusunda gereksinimleri karşılayan ürünlerdir. Bu ürünler kullanım açısından son derece uygundur. Ev dekorasyonunda tercih edilen ürünler tasarımları ile birlikte eşsiz bir görüntü sunar. Birçok mekânda kullanılan ürünün rahat ve kullanışlı imkân sunması önemlidir. Bu nedenle jaluzilerin kullanımı iş yerlerinde daha sık tercih edilse de günümüzde evlerde de tercih edilen ürün rahat ve işlevsel kullanım imkânı sunmaktadır. Evler dışında gerekli montajın yapılması ile birlikte işyerlerinde farklı alanlarda da kullanılabilmektedir. Jaluzi ürünleri, kolay kullanımı gibi avantajları ile birlikte diğer perdelerden farklı olarak da estetik bir görüntü sunmaktadır.

Ahşap Jaluzi Modelleri

Şerit perde modellerinden biri olan ahşap şerit perde, sadece perde ihtiyacı için değil dekorasyon açısından da tercih edilen ürünlerdir. Jaluzi modelleri farklı tasarımlarda ve özelliklerde üretilmiştir. Kullanım amacına göre hemen hemen her alana uygun özellikte şerit perde bulabilirsiniz. Ahşap görünümlü perdeler, leke tutmaz ve anti bakteriyel özellikleri ile öne çıkar. Kanserojen madde içermeyen ürünler doğal ahşap boyaları bulunmaktadır. Ancak kullanıma göre zamanla bantlar üzerinde toz birikebilir ve hafif ıslak bezle temizleyebilirsiniz. Ahşap ürünler geçmişten bugüne kullanıldıkları mekâna doğallık ve estetik katmaktadır. Ayrıca bu ürünler doğallığı ile ön plana çıkmaktadır. Kullanacağınız alanın ölçüsüne ve dekorasyonuna uygun şık ve estetik jaluziler mekânlarınıza değer katar. Jaluzi modelleri; siyah, beyaz, antrasit, venge, meşe şeklindedir ve ayrıca farklı seçeneklerde mevcuttur. Kullanım tercihine göre birçok model satışa sunulmuştur. Bu modellerle birlikte ahşap olarak jaluziler de bulunmaktadır. Ahşap görünümlü jaluziler estetik açıdan daha şık görünüme sahiptir. Bu nedenle doğal görünüm seven kullanıcılar tarafından oldukça çok tercih edilmektedir. Genellikle kir ve toz oluşumunu engelleyen özel malzemelerden üretilen jaluziler kolayca temizlenebilen ürünlerdir. Ayrıca mekânlarınızda estetik görünüme önem veriyorsanız bu ürünleri güvenle mekânlarınızda tercih edebilirsiniz.

Ahşap Jaluzi Özellikleri ve Fiyatları

Jaluziler mekânların dekorasyonuna katkı sağlayan ürünlerdir. Ahşap sağlık havuzu ürünleri, ev ve ticari kullanıma göre özel olarak üretilmektedir. Ayrıca bu ürünler ışığı yönetmede en rahat şekilde kullanılmaktadır. Otel, konferans salonu, şirket ofisleri, doktor odalarında kullanılan jaluziler farklı ihtiyaçlara göre değişiklik göstermektedir. Temizlenmesi ve leke tutmaz özelliği ile öne çıkan ürünlerdir. Bu ürünler genellikle kullanılacak alanın şekline göre tercih edilmektedir. Tek ve çift kişilik olarak satışa sunulan ürünler rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır. Işık yönetme ve dekorasyon konusunda vazgeçilmez eşyalardan biri olan jaluziler perde konusunda maksimum verim sağlar. Birbirinden farklı ve modern tasarımlara sahip Jaluzi ürünleri ile dekorasyonunuzu çeşitlendirebilirsiniz. Jalûzi modelleri ve özelliklerine göre şerit perde fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Firmamızda zevkinize ve bütçenize uygun jaluzi modellerini inceleyebilirsiniz. Tüm ihtiyaç ve beklentilerinize cevap veren firmamız jaluzi perde konusunda jaluzi ürünleri ile konforunuzu arttırmayı sağlamaktadır. Bütçenize ve kullanacağınız alanın özelliğine göre bu ürünleri tercih ederek konforlu ve kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz.